Na D8 se vracejí práce a dopravní omezení

ilustr. obr.
  •  

Od března se na dálnici D8 u Prahy bude pokračovat v rekonstrukci vozovky na levé části dálnice a dálničního mostu u Zdib. První březnový víkend budou na místě pracovníci instalovat dopravní opatření a v pondělí 5. března začnou práce na dálničním mostě přes silnici I/9 u sjezdu na Zdiby.

O víkendu 3. a 4. března bude v místě mostu u sjezdu na Zdiby realizováno dopravní opatření, kdy provoz bude u zmíněného mostu v režimu 2+2 převeden z levé části dálnice na pravou. V pondělí 5. března začnou práce na mostě přes silnici I/9. V termínu 6. – 10. března bude snášena levá polovina mostu, takže v těchto dnech bude provoz pod mostem na silnici I/9 úplně vyloučen. Pak bude provoz pod mostem možný jen v jednom směru, a to od Mělníka na Zdiby.

„Všechny řidiče prosíme především o dodržování stanovených rychlostí v místě, a to nejen kvůli bezpečnosti své ale i pracovníků. Jsme si plně vědomi toho, že dopravní opatření v místě i objízdně trasy mohou způsobit komplikace v dopravě, a proto doporučujeme řidičům, aby si svou cestu do Prahy po D8 naplánovali,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.

Doprava po D8 u Prahy bude vedena v režimu 2+2. Ve směru jízdy z Ústí nad Labem do Prahy bude provoz u sjezdu na Zdiby kompletně převeden na druhou část dálnice a následně zase zpět.

„Jako neproblematičtější místo vidíme sjezd na Zdiby od Prahy, kdy v místě bude kvůli dopravnímu opatření zrušen odbočovací pruh a vozidla budou sjíždět přímo z jízdního pruhu. V místě bude snížena rychlost,“ dodává Iveta Štočková.

Dopravní opatření na dálnici D8 a silnici I/9 budou platná do konce července. Pak bude dopravní opatření změněno podle dalšího postupu prací.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*