Může sport pomáhat dobrým věcem?

  •  

Tak zní název besedy s řadou zajímavých hostů v teplické knihovně.  Setkáte se zde třeba s dlouholetým populárním sportovním moderátorem ČT Jakubem Bažantem nebo s jeho manželkou Petrou, která je i předsedkyní známého charitativního spolku Každý koš pomáhá.

Chybět nebudou ani zástupci FK Teplice a to včetně ředitele klubu Petra Hynka, manažera marketingu a PR Martina Kovaříka a kapitána A týmu Admira Ljevakoviče. Dozvíte se od nich nejen to, jak se snaží FK Teplice dlouhodobě zapojovat do řady charitativních projektů, ale i to proč má Admir schovaný při každém zápase ve štulpně červený nos, který je symbolem Konta Bariéry.

Těšit se můžete i na historky ze sportovního prostředí to třeba v podání dlouholetého novináře a šéfa zpravodajství televize Prima Jiřího Závozdy, který představí spolu s Jakubem Bažantem i historky spojené s natáčením nového filmu Zlatý podraz, který vznikl podle jejich úspěšné knihy „Nebáli se své odvahy“.

Beseda se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince od 17:00 hodin ve společenském sále Regionální knihovny Teplice. Vstup je zdarma a zváni jsou nejen sportovní fanoušci, ale i veřejnost.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*