Muž je dva a půl roku nezvěstný

  •  

Policisté již dva a půl roku pátrají po Danielu Pokorném z Bíliny. I přes tak dlouhou dobu doufají, že by se mohli najít svědci, kteří ho někde zahlédli. Muž je duševně nemocný.

Naposledy ho 17. 9. 2014 viděli příbuzní v jeho bydlišti. Jedná se osobu trpící schizofrenií, motivem odchodu z bydliště mohl být stres z hospitalizace blízké osoby ve zdravotnickém zařízení. V tomto případě zpravidla vyhrožoval odchodem z bydliště, případně sebevraždou, o kterou se v minulosti také několikrát pokusil. Léky a mobilní telefon zanechal v bydlišti.

Policisté vědí, že měl v úmyslu navštívit ve dnech 21 až 22. září 2014 technoparty v obci Kyjice v okrese Chomutov. Zda tak skutečně učinil, ale není známo. Je předpoklad, že by se mohl zdržovat na místech koncentrace toxikomanů, případně distribuce drog. Nelze ani vyloučit, že by mohl být hospitalizován v některém ze zdravotnických nebo charitativních zařízení.

Informaci lze policistům sdělit na jakékoli služebně nebo lince 158

Popis osoby: výška 180 až 185 cm, hubená postava, hnědé krátké vlasy, vousy střižené na „bradku“, tmavě hnědé oči. V levém uchu nosí náušnici tzv. roztahovák ve tvaru stříbrné spirály, na pravé straně hrudníku má tetování o velikosti 10×10 centimetrů – ornament „tribal“.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*