Mladík přepadl v Bílině seniorku, policie hledá svědky

  •  

Tepličtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli loupeže, ke které došlo ve středu ráno v Bílině. Neznámý pachatel 16. října kolem 6:24 hodin na zastávce v Bílině v ulici Břežánská přepadl seniorku, která chtěla nastoupit do autobusu.

Podle mluvčího teplické policie Daniela Vítka mladík ve věku kolem 20 let, který měl na sobě mikinu, nebo bundu s kapucí zezadu přistoupil k ženě, chytil její kabelku a snažil se ji poškozené vytrhnout. Žena ale tašku pevně držela a pachatel ji strhl na zem, kde se s ní dál o kabelku přetahoval. Nakonec se mu podařilo kabelku s doklady a penězi ženě vytrhnout a dal se na útěk směrem do ulice Důlní, seniorka musela v důsledku přepadení vyhledat lékařské ošetření.

Kriminalisté žádají spoluobčany, kteří se v inkriminované době, tedy 16. října mezi 6:15 – 16:40 hodin pohybovali v okolí místa činu a mohli by poskytnout jakékoliv informace k popisu, nebo pohybu podezřelého muže, aby se přihlásili na kterékoliv policejní služebně, nebo zavolali na linku 158. „Přivítáme také záznamy kamer z vozidel, jejichž řidiči v dané době projížděli okolím místa činu,“ dodává policejní mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*