Mladí thaiboxeři slaví úspěchy

  •  

První akcí, které se mladí bojovníci zúčastnili, bylo poslední dubnovou sobotu plnokontaktní  kung-fu jménem Sanda. „Na to, že tato disciplína má úplně jiná pravidla než jsme zvyklí, jsme z osmi dětí dovezli sedm medailí,“ popisuje trenér Ladislav Horejš.

Daniel Homič a Tomáš Barták ovládli pyramidu ve váze do 55 kg a rozdělili si zlatou a stříbrnou medaili, stejně dopadli i Alan Homič a Matěj Šimůnek ve váze do 30 kg. Šimon Verner, David Štajnc a Tomáš Růžička vybojovali bronzové medaile. Filip Gorol se neprobojoval na medailové pozice.

Další akcí bylo 11. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A, které se konalo 5. května v pražské TJ Spoje. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje jednoho juniora. Do zápasu nastoupil sedmnáctiletý Filip Gorol a vybojoval výhru 3:0 na body.  „Filipa čeká mistrovství Evropy, tak se snažíme, aby získal co nejvíce bojových zkušeností,“ říká Filipův trenér.

Poslední akcí byl pak KIDS MUAYTHAI CHALLENGE, tj. dětský trénink a soutěže v Muaythai  jako jsou kopání, klinče a atd., pořádaný 6. května C.M.T.A. Za klub se zúčastnili Filip Gorol, Martin Šístek, Libor Pavlíček, Lukáš Klaška, Daniel Homič, František Koldus, Branislav Tomáš, Alan Homič, Matěj Šimůnek, Richard Soukup, Daniel Kuzmin, Kuba Vinduška, Jirka Berec, Milan Gasperec, Tomáš Růžička, Tomáš Barták, Tobiaš Studnička a Daniel Šmrha.

„Na soutěže jsme dovezli 18 dětí a každý zápasil ve 3 disciplínách. Byli jsme velice úspěšní a dovezli jsme deset zlatých, šest stříbrných a dvanáct bronzových medailí, což mě velice příjemně překvapilo, protože to ukazuje kvalitu našich závodníků. Všem chlapcům moc děkuji za super reprezentaci. A děkuji i prezidentu asociace C.M.T.A. Petru Ottichovi, firmě Grafstudio.cz, REMAX G8 reality a AJTM Turko, za podporu klubu Leonidas Gym,“ dodává Ladislav Horejš.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*