Mladí thaiboxeři bojovali v Karviné

  •  

Poslední květnovou sobotu se konalo závěrečné kolo Mistrovství ČR Muaythai pořádané C.M.T.A v karvinském zimním stadionu.

„Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje čtyři děti. Nejdříve nastoupil do zápasu čtrnáctiletý Daniel Homič a vybojoval výhru KO v prvním kole nad domácím borcem. K dalšímu zápasu nastoupil jedenáctiletý Matěj Šimůnek, který předvedl krásný zápas, ale bohužel rozhodčí zvedli ruku soupeři, Matěj prohrál s o 4 kg těžším soupeřem těsně 2:1 na body. Třetím bojovníkem byl jedenáctiletý Alan Homič, který také neměl soupeře ve své váze a musel jít o váhu výše, aby alespoň získal bojové zkušenosti. Duel bohužel prohrál na body s o 5 kg těžším domácím borcem.  A poslední nastoupil dvanáctiletý Šimon Verner, který vyhrál 3:0 na body nad domácím zápasníkem. Tato liga dopadla opět dobře pro naše barvy,“ popisuje své svěřence trenér Ladislav Horejš.

Konec sezony je sice za dveřmi, ale mladé bojovníky ještě čeká pár akcí. Soustředění v ČR i v zahraničí a hlavně nominování na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Kdo to bude, se brzy dozvíme.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*