Malá Paříž s AGC

  •  

Máme před sebou jednu z těch výjimečných Malých Paříží, která dokonce i dříve začíná. Na bohatý program, který startuje už v 14:00 hodin, se můžete těšit v neděli 11. června. Hlavním partnerem právě této Malé Paříže je firma AGC.

Program :

14.00 – Big band ZUŠ Děčín pod vedením Jakuba Vogela. Muzikantsky výborné těleso, plné mladých a talentovaných hudebníků.

15.00 – Big band teplické Konzervatoře pod vedením Lukáše Čajky. Vystoupení tohoto skvělého tělesa je vždy jedním z vrcholů sezóny a určitě tomu bude nejinak i tuto neděli.

16.30 – Šimon Flesar – mladý talentovaný bubeník se stal již pravidelným účinkujícím na Malých Pařížích a stejně pravidelně vyhrává i celostátní kola bubenických soutěží.

17.15 – Čistírna pokaždé jinak – legendární teplická kapela, kterou vloni získala přízvisko teplická Hudba Praha opět na Malé Paříži. I jejich přítomnost dělá z této neděle výjimečnou.

18.30 – Kvarte Tones – velmi příjemný dívčí pěvecký kvartet, který je každým rokem lepší.

20.00 – Opal Ocean – vynikající australské kytarové duo opět na Malé Paříži! Opět se k nám vrací Alex a Nadav a jejich kytarová show. Malá Paříž byla jejich prvním hraním v ČR, vlastně jsme je v Čechách představili, aby hned za rok vystupovali na nejprestižnějším festivalu u nás – Colours of Ostrava. Od té doby se stále pokoušíme přivézt je k nám zpět a letos se nám to konečně podařilo. Nenechte si ujít.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*