Malá Paříž nabídne v neděli i britského písničkáře

  •  

Další z koncertů Malé Paříže, v altánu u teplického Zahradního domu, nabídne v neděli 22. června opravdové lahůdky. Podívejte se na program.

15.00 hod. -vystoupení s  pianem

15.30 hod. – KamaŠne – pražská čtyřčlenná kapela, která vznikla z náhodného muzicírování v hospodě, hraje svižný folk, který se sice opírá o každého hrajícího jednotlivce, ale přesto si všimnete především výrazného hlasu jediné ženy – zpěvačky Terezy a ostrých kytarových úderů Míry – dvou zakladatelů celé skupiny. Příjemný poslech příjemných písniček, při kterých Vám koncert uteče jako voda…

16.30 hod. – Marimba mamma – hudební uskupení, které se podřizuje rytmu tří afrických marimb je na Malých Pařížích již poněkolikáté a kdo je ještě neslyšel, rozhodně by si je neměl nechat ujít. Kdo je slyšel, o toho se nebojím – ten určitě přijde…

18.00 hod. – Pavel Houfek, Kačka Rousová, Filip Šašek – teplické hudební trio, jehož základ tvoří zpěvák a kytarista Pavel a klávesista Filip, doplňuje zpěvačka Kačka. hrají spolu pouze několik týdnů, ale budete mít pocit, že je to několik let – tak jim to klape!!!

19.00 hod. – Alasdair Bouch – britský písničkář, který se v Teplicích zastaví cestou z Německa je první vlaštovkou mezinárodní účasti na Malých Pařížích.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*