Leonidas gym přivezl zlaté Mongkony

  •  

Mezinárodní turnaj o zlatý Mongkon města Rokycany pořádaný C.M.T.A a klubem Tik Tak. Klub Leonidas Gym Muay Thai vyslal do boje velký počet zápasníků, a to 12 dětí, které v pyramidách usilovaly o post nejvyšší.

„Na poháru jsme získali jednu bronzovou medaili, a to konkrétně Šimon Verner (12 let), který jen těsně na body prohrál v semifinále s velmi zkušeným Maďarem. Dále jsme vybojovali čtyři stříbrné medaile Jirka Novák (15 let), Štěpán Ponec (10 let), ten se setkal ve finále s velice zkušeným domácím borcem, a aby nedošlo ke zranění, zápas jsme museli ukončit vhozením ručníku. Třetí stříbro vybojoval Tomáš Růžička (13 let), ten se ve finálovém kole utkal s maďarským borcem, na kterého bohužel nestačil. Poslední stříbrný zápasník je náš nejmenší bojovník Jiří Berec (8 let), který ukázal velkou statečnost a bojovnost, bohužel ale na zlato nedosáhl,“ popisuje trenér Ladislav Horejš .

Nejmenší bojovníci si dovezli sedm zlatých medailí. Byl to Kuba Vinduška (9 let), Alan Homič (11 let), Daniel Šmrha (13 let).

„Daniel nás velice překvapil, jelikož je začátečník, a los mu určil v semifinále velice zkušeného německého bojovníka. Dan do posledního slova poslechl rady trenéra, dokázal Němce přebodovat a turnaj vyhrál. Branislav Tomáš (14 let) neměl zápas jednoduchý. V jeho váze se bohužel nikdo nepřihlásil, tak jsme souhlasili, že bude zápasit ve věkové kategorii 16-17 let, ale ani toho se náš Braník nezalekl a s přehledem porazil o tři roky staršího maďarského bojovníka. Matěji Šimůnkovi (11 let) se podařilo ve třetím kole zasáhnout maďarského soupeře několika lokty a koleny a vyřadil ho z boje KO. Dalším chlapcem, který neměl soupeře, a tak musel do kategorie 16-17 let, byl Daniel Homič (14 let), který ve finálovém zápase dokázal sedmnáctiletého soupeře poslat dvakrát do počítaní a ukončil tak první kolo KO. Nejrychlejším, kdo turnaj vyhrál, byl Tomáš Barták (13 let), který stihl v pouhých pár kombinacích a posledním kopem na hlavu ukončit boj o zlato KO,“ dodává trenér.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*