Laser proti žilkám, jizvám i bradavicím

  •  

Trápí vás viditelné žilky v obličeji, metličkové varixy nebo jizvy po akné a chcete se vad pleti zbavit natrvalo? Kožní ambulance ústecké EUC Kliniky nově provozuje všestranný laser, který má léčebný i kosmetický účinek. Léčí žilky, hemangiomy, růžovku i akné. Ošetření s ním je prakticky bezbolestné. S cévním laserem pracují na ústecké klinice výhradně zkušení lékaři dermatologické ordinace.

Co je cévní laser?

Naše klinika disponuje od dubna 2019 laserem V-Beam ® Platinum. Jedná se o pulsní barvivový laser. Tento laser je určen pro ambulantní ošetření cév do průměru 1,5 až 2 milimetry.

Jak přístroj funguje?

Obecně pracuje na principu selektivní fototermolýzy, kdy dochází k přeměně světelné energie v energii tepelnou. Následkem tepelného působení dochází k destrukci hemoglobinu. Tím dojde k uzavření a postupnému zániku cévky.

V čem je výjimečný?

Tento laser je velmi efektivní, minimálně agresivní a s jeho pomocí se dá řešit rozsáhlá škála kožních onemocnění. Součástí přístroje je patentovaný systém dynamického chlazení kůže DCD pro tepelnou ochranu pokožky při zákroku a větší komfort pacienta.

Na jaká onemocnění je tento laser vhodný?

Cévní laser je vhodný k ošetření rozšířených žilek v obličeji na tvářích a v okolí nosu, dále často ošetřujeme metličkové varixy na dolních končetinách, červené jizvy po akné, senilní hemangiomy, pavoučkové névy, růžovku a další cévní projevy. Výborné zkušenosti máme s ošetřením virových bradavic u dětí i dospělých.

Hradí léčbu cévním laserem pojišťovna?

Tato léčba je nadstandardní a není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, i přesto je však cenově dostupná pro širokou veřejnost.

Jak se pacient může na ošetření objednat?

Pacienti se mohou objednat k ošetření na naší klinice telefonicky na čísle 477 102 207. Dermatologické pracoviště je součástí EUC Kliniky v Ústí nad Labem a nachází se v budově B, Masarykova 2000/92.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*