Kulturní tip Petry Svobodové

  •  

 

Chystáte se někam na Filipojakubskou noc?  Ráda bych vás pozvala na naší minifarmu v Úpořinách (Bystřany), kde 30. dubna od 14 do 17hod máme hlavně pro vaše děti připravené netypické „pálení čarodějnic“.

Čarodějnická škola je naučí základní dovednosti každé čarodějnice, aby na slet čarodějnic byly řádně připravené. Každá malá čarodějnice nebo malý čaroděj obdrží patřičné osvědčení. Proč právě k nám? Nejenom proto, že my jsme vždy originál, ale také proto, že máme pro děti připraveny různé čarodějnické disciplíny skrývající se pod tajemnými názvy, jejichž náplň odtajníme až na místě. Na vaše děti čeká např.

Čarodějnický kotlík, Magické brány, Hon na čarodějnice, Čarodějnický famfrpál, Letecký trenažér, Kniha čar a kouzel, Moje malá čarodějnice a Čarodějná jízda na zakletých zvířatech. Nezní vám to lákavě? A také kde jinde hledat čarodějnice než na kraji vesnice a mezi zvířaty?

Kočky, myši, ještěrky, pavouci – všichni tito živočichové mají u nás domov. Jen nejsou běžně k zahlédnutí, takže neslibujeme, že je u nás uvidíte. Náš podkovář, který bude opět připraven s ukázkami své práce sice vypadá taky dost čarodějně, ale nebojte, ke své práci potřebuje silu, trpělivost a zkušenosti – tedy žádná kouzla. A oheň bude? Jasně, během celé akce se u něj můžete zahřát a upéct si vuřt.

Petra Svobodová, (Minifarma Úpořiny – Sportovní stáj Svobodová, z.s.)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*