Kulturní tip Lucie Rupprichové

  •  

Zvu čtenáře Žít Teplice do Krušnohorského divadla na představení Čtyři dohody Jaroslava Duška, které je inspirované nadčasovou toltéckou moudrostí stejnojmenné knihy Dona Miguela Ruize.

Výtěžek ze vstupného bude věnován Arkadii – spolku pro komplexní péči o zdravotně postižené.   Přidávám pozvánky na dvě výstavy. První najdete v Regionálním muzeu v Teplicích, má název Tři malíři na cestách a je  uspořádána k výročí narození teplických malířů – Václava Blahoše, Heriberta Fischera–Geisinga a  Waltra Kietze.

Druhou výstavu najdete od 17. října v Regionální knihovně Teplice. Budou tu vystaveny vítězní andělé loňského ročníku soutěže „Namaluj svého anděla“, do které bylo přihlášeno 347 obrázků. Do 5. ročníku této soutěže se můžete přihlásit i vy. Stačí odevzdat v dětském oddělení knihovny po dobu výstavy (tj. do 25. 11.) obrázek anděla ve formátu A4 nebo A3. Nezapomeňte na druhou stranu uvést vaše jméno, věk, adresu poštovní i e-mailovou. Podrobnosti o soutěži najdete na http://teplice.sdb.cz/.

Lucie Rupprichová, vedoucí střediska Prosetice, Salesiánské středisko Štěpána Trochty a členka Hereckého studia Domu kultury Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*