Kulturní tip Lucie Rupprichové

Zvu čtenáře Žít Teplice do Krušnohorského divadla na představení Čtyři dohody Jaroslava Duška, které je inspirované nadčasovou toltéckou moudrostí stejnojmenné knihy Dona Miguela Ruize.

Výtěžek ze vstupného bude věnován Arkadii – spolku pro komplexní péči o zdravotně postižené.   Přidávám pozvánky na dvě výstavy. První najdete v Regionálním muzeu v Teplicích, má název Tři malíři na cestách a je  uspořádána k výročí narození teplických malířů – Václava Blahoše, Heriberta Fischera–Geisinga a  Waltra Kietze.

Druhou výstavu najdete od 17. října v Regionální knihovně Teplice. Budou tu vystaveny vítězní andělé loňského ročníku soutěže „Namaluj svého anděla“, do které bylo přihlášeno 347 obrázků. Do 5. ročníku této soutěže se můžete přihlásit i vy. Stačí odevzdat v dětském oddělení knihovny po dobu výstavy (tj. do 25. 11.) obrázek anděla ve formátu A4 nebo A3. Nezapomeňte na druhou stranu uvést vaše jméno, věk, adresu poštovní i e-mailovou. Podrobnosti o soutěži najdete na http://teplice.sdb.cz/.

Lucie Rupprichová, vedoucí střediska Prosetice, Salesiánské středisko Štěpána Trochty a členka Hereckého studia Domu kultury Teplice

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*