Kulturní tip Hany Uhríkové

  •  

Kulturní tip na letní měsíce se mi vybírá těžko, protože toho bude opravdu hodně k vidění i slyšení. Bez vstupného budou pravidelné koncerty v šanovské Mušli v úterý a v sobotu, Tančíme na terase Krušnohorského divadla ve středu, nedělní Malá Paříž u Zahradního domu, úterní pohádky a čtvrteční koncerty v Seumeho kapli.

1x měsíčně proběhne u Domu kultury Okodom klubu Božák  a Teplická tančírna pod otevřeným nebem, na náměstí Svobody Den s Teplickým deníkem (16. 6.), Festival Teplice free LIVE (16. 7.), v Zahradnictví Dvořák Levandulový víkend (25. + 26. 6.), v parku před Seumeho kaplí Léto s knihovnou (6. 8.), kde se ráda po roce opět setkám s lidmi z Regionální knihovny. Určitě si nenechám ujít také Evropskou hudební akademii, která nabízí v červenci Kouzelnou flétnu (od 22. 7.) a v srpnu koncert Mozartových děl Operní gala (11. 8.).

Vzpomínáte na předloňskou Prodanou nevěstu s panem primátorem? Nesmím zapomenout na koncerty, které proběhnou v kostele sv. Jana Křtitele – např. britský 48 členný studentský sbor se představí 11. 7., a srpnové Letní kino na vnitřním nádvoří teplického zámku nad Ptačími schody (pátek, sobota), na které bude navazovat můj oblíbený festival Divadlo na zámku (2. – 4. 9.). Přeji vám krásné léto a těším se na setkání s vámi v Krušnohorském divadle.

Hana Uhríková, produkční, Dům kultury Teplice

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*