Kulturní tip Antonína Moravce

  •  

Čtenáře bych pozval na poslední Malou Paříž letošního roku. 28. září – v neděli od 15 hodin v altánu u Zahradního domu. Veřejná, bezplatná a kvalitní hudební produkce v krásném prostředí Zámeckéhoparku si za několik málo let své existence získala celou řadu příznivců. A pro toho, kdo ji ještě nenavštívil, bude jistě milým překvapením.

Ve čtvrtek 25. září od 19 hodin bude dalším hostem pravidelného měsíčního pořadu Na Zámečku s… legendární česká zpěvačka Yvonne Přenosilová. Do těchto pořadů si pravidelně zvu známé osobnosti, se který mi jsem se setkal za 18 let působení v pražských muzikálech. Jsem moc rád, že přijala mé pozvání a těším se, že si s touto moudrou dámou popovídám. Vstupenky za 150 Kč jsou k dispozici v Hudebninách na Masarykově ulici a každý den od 17 hodin též v kavárně Zahradního domu.

Každé poslední pondělí v měsíci se v kavárně Zahradního domu schází tepličtí muzikanti a společně hrají. Někdy je to opravdu výjimečné a často se stává, že se zde sejde víc hudebníků než návštěvníků. Jedná se o ojedinělou akci v Teplicích a stojí za to ji navštívit.Nedělám to často, ale doporučuji vám zhlédnout muzikál v pražském divadle Kalich – Horečka sobotní noci. Ne snad proto, že v něm také účinkuji, ale především proto, že tak tanečně náročný muzikál v Čechách ještě nebyl vyprodukován. Při odchodu z divadla nebudete chápat, že na jevišti nikdo nezkolaboval – vážně. Ale to už jsme v říjnu. A v říjnu doporučuji jít k volebním urnám. To je taky kultura.

Antonín Moravec, pořadatel akcí v Zahradním domě a Malých Paříží


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*