Krušnoton v Teplicích už podesáté

  •  

V sobotu se pojede jubilejní 10. ročník cyklistického maratonu Krušnoton. Závod tradičně odstartuje v Teplicích.

Desátý ročník Krušnotonu nabídne vedle tradičních 3 tratí o délkách 110 km, 180 km a 250 km i novou prémiovou trasu pro ryzí maratonce o délce 300 km s převýšením 6000 m. Rozmanitostí svých tras je Krušnoton určen jak široké sportující veřejnosti, která může volit ze dvou kratších tratí o délkách 110 nebo 180 km, tak i závodníkům a maratoncům, pro které jsou dlouhé trasy Krušnotonu 250 km a 300 km mnohdy vrcholem celoročního tréninku.

Zatímco nejkratší trasa o délce 110 km je koncipována jako „pohodová hřebenovka,“ všechny delší trasy jsou již o poznání náročnější. Obě nejdelší maratonské trasy se kombinací délky a převýšením mohou směle rovnat po bok věhlasných alpských maratonů.

Start i cíl Krušnotonu bude 10. srpna v Teplicích v Rooseveltově ulici před hotelem U Kozičky. V 6:30 pro trasy 2XL a 3XL a v 10:00 hodin pro trasy XL a L. První závodníci v cíli jsou očekáváni před 13:00 hodinou.

Pozor na dopravní omezení v souvislosti s konáním závodu. A to v místě startu a cíle, při průjezdu pelotonu Teplicemi a částečně i po trase závodu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*