Kroužek REV!VAL znovu v Praze

Foto z vystoupení v pražské Akropoli. Pavel Rydl
  •  

Kroužek REV!VAL se opět rozjel do světa. Tradičně se zúčastnil festivalu integrace Slunce 2016 v pražském Paláci Akropolis, aby svým koncertem rozproudil krev publiku v tomto věhlasném centru kultury. Autobus se členy kapely a početným fanouškovským doprovodem, který si již troufáme označit za „tvrdé jádro“, vyrazil už v 7:30, vystoupení přitom mělo začít v 11hodin.

Časová rezerva se ukázala být dobrý nápad, neboť Martin přicválal letos na svém bílém koni o něco dříve a v pocukrovaných kopcích Středohoří hrozily kolony kamionů. Již během cesty vládla v autobuse dobrá nálada, šustily bonbóny a bylo cítit těšení. Kamarádi z velké školy si pro nás připravili překvapení v podobě designových transparentů z písmenem „R,“ kterými na nás během koncertu mávali a povzbuzovali nás. Atmosféra byla jako vždy velmi příjemná, v zákulisí panovala milá a vlídná nálada.

Paní moderátorka uvedla Kroužek REV!VAL jako rockovou kapelu, která je zlatým hřebem dopoledne, a jejíž vystoupení vždy roztančí publikum. Nasadili jsme tedy profesionální tvář (jaká jen byla v našich silách) a opřeli jsme se do toho. Je znát, že děti již mnoho vystoupení absolvovaly, neboť jejich výkon se stává čím dál suverénnějším, počínají si přirozeně, dělají šou, jsou milé a vtipné, ale zároveň dávají pozor jeden na druhého a hlídají, aby vystoupení bylo vyvážené. Nikdo se nedere dopředu, nikdo se výrazně nedrží zpátky. Písničky pěkně šlapaly a publikum nás za to odměnilo nadšeným potleskem.

Po skončení jsme museli moc poděkovat panu zvukaři, protože jsme cítili, že si dal s námi práci a zvuk byl opravdu skvělý. Prý si dal záležet kvůli nám, a nazvučil nás jako na opravdovém koncertě. Domů jsme odjížděli spokojení a příjemně unavení. Samozřejmá zastávka na benzínce a rozfofrování kapesného bylo pro všechny ještě poslední odměnou. Děkujeme všem zúčastněným, včetně obětavého pana řidiče, za krásný den a už se moc těšíme na jaro, až se zase do Akropole vrátíme (to už snad bude i občerstvený repertoár o pár nových písní, na kterých právě intenzivně pracujeme).

ze_stranek_festivalu2 ze_stranek_festivalu3

Zuza Potočková


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*