Koronavir ovlivnil ocenění nejlepších zaměstnanců

  •  

Ocenění dlouholetých pracovníků jednotlivých závodů sklářského koncernu AGC stříbrnými, zlatými a pamětními medailemi má letos netradiční nádech. Kvůli pandemii koronaviru se neuskuteční slavnostní akt předávání v reprezentačních prostorách teplického muzea ani v galerii Bartholomeus. Medaile za svoji dlouholetou práci vedení společnosti předá oceněným zaměstnancům individuálně.

Zlaté, stříbrné a pamětní medaile za dlouhodobou práci pro společnost si letos převezme 138 zaměstnanců, kteří v AGC pracují více než dvacet pět let.

„Zaměstnanci dostávají medaile již od roku 1996, to znamená, že se z toho stává už opravdu mnohaletá tradice, kterou zavedl Štěpán Popovič a kterou máme jako jedna z mála firem v regionu,“ řekl Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů.

Firma se tak snaží ocenit zaměstnance, kteří se podílejí na jejím úspěchu a pracují ve společnosti více než pětadvacet let. „Jsem rád za tuto krásnou tradici ocenění dlouholetých a tím pádem důležitých pracovníků naší firmy. Děkuji jim za dlouhodobou dobrou práci, kterou vykonávají mnoho let, za jejich věrnost jednomu zaměstnavateli a přeji si, aby s námi ještě dalších pár let vydrželi,“ uvedl country manažer skupiny AGC v České republice Zdeněk Frelich.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*