Koncert Honzy Nedvěda je přeložen na 10. března!

Krušnohorské divadlo. Foto: Daniel Mareš
  •  

Koncert Honzy Nedvěda se 31. ledna v Krušnohorském divadle neuskuteční. Akce je přesunuta na 10. března. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Honza Nedvěd se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium!!!! Nejznámější český folkový a trampský písničkář oslaví letos 50 let na pódiu, ve kterých vydal přes 20 desek. Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání fanoušků.

Ke spolupráci přizval jako hosty dvě skvělé hudební osobnosti: Jindru Koníře – vynikajícího hráče na klávesové nástroje, dirigenta, skladatele, který se v r. roce 2001 se stal nositelem prestižní Světové ceny Antonína Dvořáka za vynikající přínos umění v oblasti hudby, působil v zahraničí s mnoha významnými celebritami (např. Demis Roussos, Petula Clark), u nás např. s L. Filipovou a dále Pavla Helana – písničkáře, hráče na kytaru a ukulele, skladatele, pohotového moderátora, finalistu soutěže Československo má talent, hosta např. Hradišťanu a Tomáše Kluse. V pořadu uslyšíte nejznámější Nedvědovky (Kohout, Podvod, Bible) i písničky z posledního CD Souhvězdí jisker.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*