Klinika CLT končí

  •  

Klinika CLT v prosinci končí, rozhodl o tom ředitel teplických lázní Radek Popovič. Klinika je dceřinou společností Lázní Teplice a působí jako soukromé a odborné zdravotnické zařízení od roku 1999. Důvod ukončení činnosti ale znám není. Podle vyjádření ředitele Radka Popoviče se klinika v podstatě spojí s lázněmi.

Sestry a lékaři najdou uplatnění snadno. To potvrzuje i mluvčí Krajské zdravotní, který lékařům a sestrám nabízí pracovní možnosti ve svých nemocnicích. Klinika měla navíc poslední dobou jen dva lékaře na plný úvazek, ostatní pracovali na částečný úvazek nebo dojížděli. O práci ale přijdou recepční, kosmetičky nebo asistentky.

Klinika sídlí v budově Císařských lázní na Laubeho náměstí. Poskytuje lékařské konzultace a vyšetření v oborech ortopedie, neurologie, interny, dermatologie a urologie. Nabízí i výkony v oboru plastické chirurgie.


  •  

1 komentář z Klinika CLT končí

  1. Dobrý den, v únoru roku 2019 jsem byla na operaci horních očních víček v CLT v Císařských lázních v Teplicích. Operaci prováděl Mudr.Víšek, který do Teplic dojížděl. Po roce se mi opět vrací stav před operací a chtěla bych konzultovat výsledek s lékařem, protože říkal, že budu vždy jeho pacientkou. Neznám jeho křestní jméno a nikde nemohu na něj sehnat kontakt. Děkuji za odpověď

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*