Katie Bradley Band v Jazz Clubu

  •  

Máte rád kvalitní hudbu, tak to vyražte 29. dubna do teplického Jazz Clubu. Koncert Kati Bradley Bandu tu začíná od 20:00 hodin a vstupné je 220 korun.  Kentská bluesová písničkářka a hráčka na harmoniku Katie Bradley vstoupila do záře šoubyznysových reflektorů v roce 2012 s melodií bluesového hitu „I hear the river“ (Slyším řeku), který byl téhož roku nominován za nejlepší původní píseň v britských Blues Awards.

Její debutové album „She’s Ready“ (Ona je připravena ) se dodnes velmi dobře prodává po celé Velké Británii. Katiina šťastná hvězda nadále stoupala, ve své relativně krátké kariéře již spolupracovala s vysoce uznávanými celosvětovými umělci jako jsou Luther Allison a Suzanne Vega, nejnověji se Katie Bradley zaměřila na spolupráci s rhythm&bluesovými velikány: např. Lucky Peterson, Taildragger, Georgie Fame a Geno Washington.

Katie nedávno dokončila třítýdenní britské turné s americkým esem bluesové kytary Kirkem Fletcherem (mimo jiné kapely Fabulous Thunderbirds, Charlie Musselwhite, Jo Bonamassa, Muddy Wolf Band a další).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*