Kam na oslavy Dne dětí?

ilustr. foto
  •  

Už dnes oslaví svátek všech dětí v Proboštově. Od 16:00 budou připraveny soutěže pro děti, dopravní hřiště, dětská diskotéka nebo se budete moci naučit základy hokejbalu. Akce se bude konat ve sportovním areálu TJ Proboštov.

Sportovní aréna pro děti je připravena na fotbalovém hřišti v Hrobě. Odpoledne pod taktovkou Stolart se koná dnes od 16:00.

V Lahošti se také slaví už dnes. Sraz je v 17:00 před Kapličkou, pak se všichni vydají v doprovodu Divadla V Pytli na hřiště FK Lahošť, kde budou oslavy pokračovat.

Rodinný dětský den se koná dnes na venkovní terase MaxiClubu Koloseum od 13:00. Připravené jsou soutěže, jízdy na malém řetízkovém kolotoči a velké skákadlo. Od 15:00 se koná vystoupení učitelů a žáků ZUŠ Stanislava Šebka Krupka.

Dětský den se bude v sobotu 1. června slavit v teplickém kulturáku. V programu nebude chybět maškarní disko s volbou nejlepších masek, soutěže, klauni, tombola nebo fotokoutek. Akce se koná od 14:00 a vstupné je 100 korun.

Svůj svátek oslaví děti 1. června i na hřišti ve Bžanech. Od 14:00 na malé i velké čekají soutěže o ceny, pojídání langošů, malování na obličej nebo opékání buřtů.

Ledvický dětský den bude v havajském stylu. V areálu SK Viktorie Ledvice bude 1. června od 10:00 připraveno plno her, soutěží a zábavy.

V sobotu 1. června se v Háji slaví den vynálezů. Začíná se v 14:00. Těšit se můžete na soutěžní arénu, parostroje, staročeské kolotoče, cyklokuriozity, šlapací káry, divadlo V Pytli, fotokoutek, pivní stan, kapely, soutěže a mnoho dalšího. Háj u Duchcova bude plný dění, vítáno steampunkové oblečení.

Na oslavy dne dětí můžete vyrazit i do Hrobčič. V sobotu tu bude program už od 9:00, ale Den dětí odstartuje až úderem 13:00. Na fotbalovém hřišti bude soutěžní aréna, ukázky hasičského vozu s oblíbenou pěnou, ale také projížďky na koních či motokárách a další atrakce.

Na den dětí 1. června s DJ Klaunem zve obec Modlany. Od 15:00 se můžete těšit v areálu SK Baník Modlany na odpoledne plné zábavy.

Do Země plné pohádek se dostanou ti, co navštíví oslavy dětského svátku 1. června v Novosedlicích. Od 15:00 se bude vše odehrávat na fotbalovém hřišti FK Novosedlice.

Pohádkovou cestu si pro děti k svátku připravili v Dubí. Akce se koná 3. června od 14:00 nad Terezinými lázněmi, směr k Paraplíčku v Dubí 1. Po splnění úkolů čeká na děti sladká odměna.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*