Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu

  •  

Jeden z klíčových hráčů teplického týmu Jakub Hora prodloužil na Stínadlech smlouvu, kterou měl platnou do léta 2019. Nově jeho kontrakt s FK Teplice platí až do léta 2022.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo s předstihem dotáhnout prodloužení smlouvy s Jakubem Horou, patří ke klíčovým hráčům našeho týmu, proto to bylo jednou z našich priorit,“ říká sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Odchovanec Mostu přišel na Stínadla v lednu 2015 na přestup z Viktorie Plzeň. Předtím působil také v Českých Budějovicích, Bohemians nebo Slavii Praha. V Teplicích dosud odehrál 81 ligových utkání, ve kterých zaznamenal 13 branek a 6 asistencí. Celkem v ligové soutěži nastoupil do 185 zápasů, vstřelil 24 branek a připsal si 11 asistencí.

V minulé sezóně přibrzdilo sedmadvacetiletého Horu zranění kolene, ale do jarní části nejvyšší soutěže už zase zapadl do základní sestavy žlutomodrých a odehrál všech čtrnáct utkání v základní sestavě.

„Jsem moc rád, že jsme se s vedením klubu dohodli na pokračování a mohl jsem podepsat smlouvu na další čtyři roky. V Teplicích se mi líbí a jsem tu moc spokojený, takže jsem je upřednostnil před dalšími nabídkami,“ dodává Jakub Hora.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*