Hráči Nordians Teplice vás zvou na svůj trénink!

  •  

V září proběhl další veřejný nábor do týmu Nordians Teplice, kdy měli zájemci možnost okusit základy amerického fotbalu. Speciálně upravené tréninky máte možnost navštívit jako diváci nebo rovnou aktivně. Stačí sportovní oblečení a obuv, víc není zpočátku třeba.

Nábor je určen pro všechny, kteří se chtějí stát součástí velké rodiny, jsou ochotni bojovat jeden za druhého a sami na sobě pravidelně makat. Nejsou žádná omezení, právě naopak se zde uplatní všechny váhy i typy postav. Ať už jste tedy atleticky založeni a rádi běháte nebo u vás převládá těžká váha a síla, najde se pro vás ten pravý post. Pravidlem týmu je, že šanci dostane každý a pokud se bude snažit, stane se i platným členem a válečníkem.

Od prosince máte možnost navštívit trénink Nordians každé pondělí na venkovním hřišti sportovního areálu Anger od 17:45 do 19:30. Dále pak každý čtvrtek ve sportovní hale v Krupce a to od 19:45 do 21:30. Pokud vás zajímá americký fotbal a chcete ho vidět na vlastní oči nebo rovnou zkusit, neváhejte a dorazte na jeden z tréninků teplického klubu Nordians, jste srdečně zváni. Pro více informací kontaktujte trenéra na čísle 724 808 050.

Petr Prášek


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*