Honička po Teplicku skončila havárií

  •  

Dubští policisté v sobotu odpoledne pronásledovali řidiče auta bez značek, který se jim snažil ujet.

„V Novosedlicích stavěli auto bez značek, jeho řidič ale na výzvy k zastavení nedbal a začal policistům ujíždět. Nejdříve se jim snažil ztratit v ulicích Novosedlic, pak zajel i do zahrádkářské kolonie, přes kterou projel na ulici Nákladní v Teplicích. Svou agresivní a nebezpečnou jízdou v téměř stokilometrové rychlosti ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu, projížděl na červenou a jen náhodou nedošlo ke srážce. Za kruhovým objezdem v ulici Hřbitovní nezvládl řízení a najel na obrubník,“ popisuje zběsilou jízdu mluvčí teplické policie Daniel Vítek.

Policisté z Dubí, kteří ho i s dalšími hlídkami z Teplic pronásledovali, muže na místě zadrželi. A důvodů, proč 27letý muž ujížděl, bylo více.

„Kromě toho, že má auto značky v depozitu, si sedl za volant bez souhlasu jeho vlastníka, navíc má okresním soudem uložen trest spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel a aby toho nebylo málo, měl pozitivní test na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle,“ dodává policejní mluvčí.

Muž je podezřelý z přečinů maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a neoprávněného užívání cizí věci, vyšetřován je na svobodě.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*