Hned po Novém roce odstartuje fotbalistům Teplic zimní příprava

  •  

Letošní fotbalové volno mají Tepličtí fotbalisté krátké. Ještě 23. prosince žlutomodří zvítězili ve Zlíně a už 2. ledna se krátce po obědě sejdou na Stínadlech, aby odstartovali krátkou zimní přípravu.

„V té se měli tepličtí hráči utkat s Baníkem Most-Souš a Viktorií Žižkov, ale vzhledem k vládním opatřením se bude konat pouze druhé utkání. Baník Most-Souš je amatérský tým a při momentálních opatřením dle systému PES tak nemůže utkání odehrát,“ vysvětluje tiskový mluvčí Martin Kovařík.

Zápas s Viktorií Žižkov tak bude jediným zápasem v přípravě a současně také generálkou na první jarní kolo. Hrát se bude v pátek 8. ledna od 18:00 v AGC Aréně Na Stínadlech, přesně o týden později pak svěřenci Radima Kučery vyzvou na Stínadlech Jablonec.

Sportovní ředitel Štěpán Vachoušek usilovně pracuje na posilách teplického kádru. „Kromě Rubena Droehnle, který se zapojí od začátku přípravy, máme rozpracované také další posily. Fanoušky o nich budeme informovat ihned, jak bude vše dotaženo a uzavřeno,“ říká Vachoušek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*