Herní výstava pro malé i velké

  •  

Zajděte si na výstavu výrobků Kovozávodů Semily (KZ Semily). Expozice představuje největší soukromou sbírku výrobků z let 1955 až 1993. Uvidíte stavebnice a skládačky Seva, Seko, Alfa, Kombi, Disko a další.

Nebudou chybět ani plastové mozaiky Mosaic Color, Mosaic Maxi, společenské a didaktické hry Ukaž, co víš, Znáš odpověď atd. Mezi další výrobní speciality KZ Semily neodmyslitelně patří i Upomínkové televizorky s fotogalerií pohádek a známých míst nejen v ČR, magické tabulky Grafo, Magic ball – pomůcka pro zdravé dýchání nebo výrobky značky Monti. K vidění budou také natahovací hračky, střílecí pistolky a katapulty, dětské počítací váhy se závažím, plastikový model letadla.

Vystaveny budou také domácí a kuchyňské potřeby vyráběné KZ Semily, které mnozí máme ještě ve svých kuchyních. Součástí výstavy bude dětská herna s kostičkami SEVA, Seko, Mosaic Maxi a Disko a deskovou hrou „Ukaž, co víš“. Výstavu můžete navštívit od 23. září 2020 do 10. ledna 2021. Otevřeno bude v úterý do neděle vždy od 10.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*