Fotografové podpořili Arkadii

  •  

Šek na 51 160 korun předali v minulých dnech ředitelce Arkadie Lence Machaloušové organizátoři výstavy 7+1 ústeckých fotografů – „Ústí nad Labem a Ústecko“. Jde o výtěžek aukce vystavených fotografií, která se uskutečnila na závěr výstavy.   Samotné předání šeku se uskutečnilo na vernisáži dalšího, v pořadí již třetího kola výstavy 7+1 ústeckých fotografů, tentokrát „Ústecko očima dětí“.

Do Arkadie, která poskytuje řadu služeb lidem se zdravotním postižením a jejich rodinám v teplickém regionu (několik klientů je ale také z Ústecka), tedy směřoval výtěžek druhého kola výstavy. „Daru ústeckých fotografů si velmi vážíme,“ říká Lenka Machaloušová.

„Peníze použijeme na zlepšení prostředí rehabilitačních dílen v našem středisku v Krupce“. Jedním z nejvýznamnějších úkolů Arkadie je příprava jejích klientů na budoucí uplatnění na trhu práce. Rehabilitační dílny jsou jednou z forem, kterými jsou na toto uplatnění připravováni dospělí lidé se zdravotním postižením, převážně absolventi speciální školy.

Josef Hon

Arkadie Arkadie (1) Arkadie (2)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*