FOTO: Vysoký dům hostil tradiční ples Arkadie

Foto: Lenka Pichertová
  •  

Ve Vysokém domě v Dubí Bystřici proběhl tradiční ples Arkadie. Necelé dvě stovky zaměstnanců, klientů a přátel Arkadie spolu se svými partnery či rodinnými příslušníky se po roce sešly, aby se dobře bavily a protančily dlouhý večer. Ples už má mezi tancechtivými přáteli Arkadie stálé příznivce, kteří oceňují méně formální atmosféru a pohostinnost tohoto zařízení.

A očekávání všech se jako každý rok naplnila. Skupina Voice hrála ke spokojenosti všech zúčastněných, nechyběla tombola a program zpestřila dvě taneční vystoupení. Skupina BollyLadies „dala“ svůj tradiční kankán a Honza Benedikt a Štěpánka Drobná, členové tanečního klubu Styl-Dance Teplice, ukázali,oč se za rok zdokonalili. „Akce byla jako každý rok milá a my jsme se rádi sešli v příjemném prostředí s lidmi, kteří mají Arkadii rádi,“ řekla ředitelka Arkadie Lenka Machaloušová.

Významnou součástí tohoto plesu je stužkování absolventů praktické školy Arkadie. Tentokrát si svou chvilku slávy prožili Honza Bokoč a Pepa Tynys. Symbolickému přijetí do světa dospělých v tento večer sekundovali ti, kdo jim na cestě k dospělosti pomáhali. Stužku jim připjal jejich třídní učitel Tomáš Vorochta se zástupkyní ředitele Martinou Vitvarovou. „Je to pro ně významná společenská událost, která posiluje jejich sebevědomí a rodičům je odměnou za péči, kterou věnovali svému dítěti s postižením,“ říká ředitel školy Arkadie Ivan Růžička. Symbolickému přijetí do světa dospělých v tento večer sekundovali ti, kdo jim na cestě k dospělosti pomáhali.

Josef Hon, Arkadie Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*