FOTO: V Novosedlicích to se začátkem slavnostně ožilo

  •  

Vánoční atmosféru do ulic obce přivezl v pátek 25. listopadu Pojízdný Betlém. Ten po sedmi kilometrové trase v Novosedlicích přivezlo Divadlo V Pytli společně s dobrovolníky z kulturně sportovní komise a místních organizací. Po cestě se vybírali ozdobičky od dětí, za které získali balíček se sladkou odměnou. Po cestě nám zpíval Libor Schlenz.

Nechybělo ani slavností rozsvícení vánočního stromu, které si Novosedličtí užili 26. listopadu v 18:18 hodin. Celá akce začala v 16:00, v parku u autobusové zastávky Novosedlice, pošta. Akci uvedla Andrea Mayerhoferová, která se role moderátorky ujala po celou dobu akce. Na začátku pronesl úvodní slovo starosta Štěpán Türb. Na akci vystoupili – MŠ Čtyřlístek Novosedlice, Základní škola Novosedlice, Matěj Koudelka a Bolly Ladies.

Pro děti byly připraveny soutěže s vánoční tématikou (posílání lodiček ve skořápce, krájení jablíčka, Ježíškova pošta, rybaření nebo koulování s Elzou), zakončené dárkem od trojice čerta, Mikuláše a anděla. Na akci byly i stánky s výrobky a s občerstvením.

Jiří Herlitze, místostarosta Novosedlice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*