FOTO: V Hrobčicích vítali občánky

  •  

Vítání nových občánků si užívali i v Hrobčicích. Každý z rodičů se podepsal do obecní knihy a k dispozici byla fotografka. „Jde o takový mezník v životě dítěte. Každým rokem proto připravujeme slavnostní akt Vítání občánků. Jsme nesmírně rádi, že se akce zúčastní naši noví obyvatelé, pro které se snažíme vždy připravit zajímavý program i dárečky,“ uvedla starostka obce Hrobčice Jana Syslová.

Malý František Barták se narodil v loňském listopadu. „Vítání občánků bylo moc hezky připravené, náš syn bude mít největší radost z kostiček, které dostal a já jsem nadšená z květiny,“ prozradila maminka Božena Bartáková.

A spokojené byly i další mladé rodiny. Rodiče malé Viktorky spokojeně žijí v Hrobčicích, s malou dcerkou vyjíždějí na pravidelné výlety v kočárku po Hrobčicích a žije se jim zde výborně. „Jsem hlavně ráda, že mám zdravou dceru a dnešní slavnost v obci byla pěkná. Dárky nám udělali radost,“ uvedla maminka malé Viktorky Nikola Losová.

Malý Adámek Fiala z Mirošovic se narodil v květnu letošního roku a jeho nejoblíbenější hračkou je jako u každého batolete maminka. Ta se mu věnuje 24 hodin denně.

A i rodina Fialových si Vítání občánků užili. „Žijeme v Mirošovicích, kde jsme maximálně spokojeni. Naše vesnice se mění před očima, máme zde hodně nových věcí, děti si mají kde hrát. Vítání občánků bylo velice hezké, navíc jsem byla ráda, že naše starší dcera, která navštěvuje hrobčickou školku, zarecitovala našemu malému Adámkovi. To jsem měla až slzy v očích,“ prozradila maminka Adámka Denisa Fialová.

„Všem novým občánkům Hrobčicka bych ráda popřála mnoho štěstí, zdraví, spokojený život a také kvalitní výchovu. Přeji všem ať se jim u nás žije co nejlépe,“ popřála závěrem všem starostka Hrobčic.

Jana_Syslova_gratulace rodice_male_Viktorky rodina_Bartakova rodina_Fialova


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*