FOTO: Lázeňská skončila, neděle přinesla lepší počasí i superskupinu

Foto: Daniel Mareš
  •  

Zahájení lázeňské sezóny v Teplicích si i po vydařené sobotě užívaly všechny generace. Čekala na ně řada zajímavých hudebních vystoupení. Scénu Na Ptačích schodech v neděli 31. května otevřeli Bros ‚N‘ Beasts. Průměrná kytarovka jen pomalou probouzela polehávající posluchače. To na pódiu Na zámku to rozjeli Lake Malawi včele s Albertem Černým ze zaniklých Charlie Straight. Opravdu kvalitní česká skupina s nápaditými písněmi, přinesla jedno z nejlepších nedělních vystoupení.

V 16:00 hodin už návštěvníci zaplnili znovu pódium Na Ptačích schodech a sledovali oblíbenou skupinu Wohnout. Publikum se bavilo i při tvrdých skladbách Škworu a přítomné potěšily i písně kapely Mig 21.

Skvělou tečkou povedeného víkendu bylo vystoupení báječné Supergroup.cz na Scéně za domem kultury.

lázenská (2) lázenská (4) lázenská (5) lázenská (8) lázenská (9) lázenská (10) lázenská (11) lázenská (12) lázenská (16) lázenská (17) lázenská (19) lázenská (20) lázenská (21) lázenská (22) lázenská (23) lázenská (25) lázenská (26) lázenská (27) lázenská (29) lázenská (32) lázenská (34) lázenská (35) lázenská (37) lázenská (40)

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*