FOTO: Koncert pro Teplice přilákal spoustu lidí

  •  

Jedinečný koncert dnes odpoledne přilákal k Zahradnímu domu spoustu Tepličanů. Skvělý rockový koncert pro všechny připravila společnost AGC Flat Glass Czech, která slaví v těchto dnech několik kulatých výročí – především 130 let od zahájení výroby skla v Řetenicích a 50 let od využití technologie plavení skla.

„Dnes v našich závodech zaměstnávámě více než 3 a půl tisíce lidí a pokud budete počítat i rodiny těch 3 a půl tisíce zaměstnanců. Tak se bavíme o tom, že 20% lidí tohoto okresu má něco společného se sklárnou. To, že slavíme 130 let výroby skla a 50 let výroby floatů, slaví nejen firma, ale i její zaměstnanci a rodiny. Proto jsme se rozhodli, že koncert uděláme opravdu pro všechny. Uděláme koncert Tepličáků pro Teplice,“ řekl úvodem Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

Skvěla zahrála teplická kapela Blue Rocket, která si jako hosty pozvala tři členy skupiny Kabát, Radka „Hurvajse“ Hurčíka, Otu Váňu a Tomáše Krulicha. Mezi hosty byl také teplický patriot a muzikant Petr Kadlček, člen skupiny Doctor Victor Víťa „Mádl“ Chocholouš a majitel jediných hudebnin v Teplicích Jakub Fojtík.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*