FOTO: Fotbalový AGC Cup přinesl den plný zábavy

  •  

Teplický fotbalový stadion Na stínadlech se opět stal místem konání tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Jako obvykle si své fotbalové schopnosti změřili zaměstnanci a příznivci společnosti AGC Flat Glass Czech. A nechyběly ani teplické fotbalové legendy pod vedením Pavla Verbíře.

Turnaj letos oslavil kulaté dvacáté výročí. Do letošního ročníku se přihlásilo rekordních 18 mužstev ze všech závodů a společností skupiny AGC, včetně ruských týmů z výrobních závodů AGC v Klinu a Boru. Fotbalový turnaj je každoročně součástí sobotní celodenní akce pro zaměstnance AGC a jejich rodiny.

Dnešního soutěžní a zábavného dne se zúčastnilo přibližně dva tisíce návštěvníků. Mezi hosty byly tradičně i děti z dětských domovů. Děti bavilo Divadlo v Pytli Petra Stolaře anebo jednotka dobrovolných hasičů AGC Flat Glass Czech.

Fotbalový turnaj AGC Cup pořádá skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně. Nejen díky tomu firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele. Minulý týden AGC Flat Glass Czech vyhrálo regionální kolo soutěže Zaměstnavatel roku, sesterská AGC Automotive Czech z Chudeřic obsadila 3. místo.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*