FOTO: Arkadie ocenila své příznivce, i ŽÍT TEPLICE

Jana Brežná předává zástupkyním Cemia Cenu Arkadie 2016
  •  

Cenu Arkadie za rok 2016 převzaly v teplickém Jazz clubu zástupkyně firmy Cemio Switzerland, s.r.o. Vedle toho převzalo 33 jednotlivců nebo zástupců firem a institucí čestná uznání.
Tato ocenění uděluje Arkadie od roku 2000, od 10.výročí svého vzniku. Keramický kachel v podobě útulného domečku, vyrobený v chráněných dílnách, od té doby dostalo 16 přátel Arkadie, soukromých dárců či dárců firemních. Byla mezi nimi stará osamělá paní, která věnovala před koncem svého života Arkadii své životní úspory, partnerská organizace z Německa, která má s Arkadií rozsáhlou spolupráci, novinář, církev, stejně jako velké podniky. Ten poslední dostala již zmíněná firma Cemio, která v loňském roce věnovala Arkadii 1 korunu z každého balení jednoho ze svých léčivých produktů. Vedle Ceny Arkadie jsou udělována čestná uznání sponzorům, dobrovolníkům či obchodním partnerům. Z mediální oblasti byl za rok 2016 oceněn měsíčník Žít Teplice, který pravidelně přináší informace o Arkadii občanům Teplicka.
Po oficiální části, ve které ředitelka Arkadie Lenka Machaloušová, předsedkyně správní rady Jana Brežná a ředitel školy Ivan Růžička, spolu se svými spolupracovníky předali ocenění a drobné věcné dárky z keramické dílny, bylo pro zúčastněné z řad oceněných i klientů a zaměstnanců Arkadie a jejich rodinných příslušníků připraveno klienty Arkadie malé občerstvení a malý koncert hudebního souboru Arkadie. Neformální povídání u klavíru a sklenky vína pokračovalo do večerních hodin. Bylo to malé poděkování těm, bez jejichž pomoci se Arkadie neobejde.

Josef Hon

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*