FOTO: AGC Cup přinesl Pavla Verbíře a den plný zábavy

AGC Cup. Foto: Luboš Hostek
  •  

Již pošestnácté se v areálu FK Teplice Na Stínadlech uskutečnil 14. června turnaj v malé kopané AGC Cup.

Tradičně si to na zeleném trávníku rozdali zaměstnanci a příznivci společnosti AGC Flat Glass Czech s fotbalovými legendami vedenými Pavlem Verbířem. Akce byla součástí dětského dne teplické sklárny.

„Turnaj v malé kopané je tradičně obrovským tahákem nejen pro naše zaměstnance, ale také pro mnoho obyvatel Teplic a okolí. Letos se na trávnících našeho FK Teplice představilo celkem 11 mužstev z různých závodů a společností skupiny AGC v České republice. Tradiční turnaj hrají mužstva ve složení 5 hráčů plus brankář,“ řekl Libor Sehnal, personální ředitel AGC Flat Glas Czech a dodal, že celá akce se vydařila ke spokojenosti zúčastněných.

Myšlenka uspořádat fotbalový turnaj v malé kopané vznikla před více než 15 lety a poprvé se uskutečnil v roce 1998 v Kryrech, kde se konalo i několik dalších ročníků. Do turnaje se rok od roku přihlašovalo více a více mužstev a tak se přesunul do areálu FK Teplice.

Ve dvou ročnících proběhl za účasti mužstev z Francie, Holandska a Ruska, v posledních šesti ročnících pak probíhá s účastí mužstva FK Teplice. AGC Cup je tradičně obrovským tahákem nejen pro zaměstnance, ale také pro mnoho obyvatel Teplic a okolí.

Fotbalový turnaj AGC Cup je jednou z mnoha aktivit, které AGC Flat Glass Czech pro své zaměstnance pravidelně připravuje. Také díky tomu firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele. Na konci května například ovládla krajskou soutěž Zaměstnavatel roku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*