Fotbalový AGC Cup bude světový. S legendami si zahrají i Rusové

  •  

Nejen legendy teplického fotbalu jako Pavel Verbíř nebo Michal Doležal, ale i týmy z Ruska se letos představí na tradičním AGC Cupu.

Již 19. ročník turnaje v malé kopané tak po dlouhých letech dostane punc světovosti. Do Teplic totiž dorazí také fotbalové týmy ze závodů AGC v ruském Klinu a Boru. Fotbalový turnaj je součástí sobotní celodenní akce, která je tradičně určena pro zaměstnance AGC a jejich rodiny.

„Letos poprvé po mnoha letech přijedou na náš turnaj kolegové z Ruska. Díky tomu akce skutečně nabývá na světovosti. I když ruští kolegové nejsou žádná „ořezávátka“ věřím, že trofej i při zahraniční účasti zůstane u nás v Česku,“ říká s nadsázkou Libor Sehnal, personální ředitel AGC Flat Glass Czech.

Do letošního ročníku turnaje se přihlásilo rekordních 18 mužstev ze všech závodů a společností skupiny AGC. Papírovými favority je jednoznačně tým, ve kterém se představí Pavel Verbíř nebo Michal Doležal, dlouholeté opory prvoligového klubu FK Teplice. Turnaj začíná tuto sobotu 3. června od 9:00 a hraje se tradičně ve složení 5 hráčů plus brankář.

Součástí turnaje je soutěžní a zábavný den pro děti zaměstnanců skupiny AGC. Mezi pozvanými hosty budou již tradičně děti z dětských domovů. Je i děti sklářů bude bavit Divadlo v Pytli Petra Stolaře, jednotka dobrovolných hasičů AGC Flat Glass Czech a další.

Fotbalový turnaj AGC Cup patří mezi aktivity, které skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně připravuje. Nejen díky nim firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*