Fotbalové memorandum bude podporovat mládež

  •  

Memorandum o vzájemné spolupráci, které podepsalo město Teplice s vedením teplického fotbalu, bude podporovat mladé fotbalisty z FK Teplice nad rámec běžné dotace, kterou město poskytuje dalším sportovním organizacím.

Fotbalová mládež dostane od města ročně celkem 2 miliony korun jako nadstandardní podporu mládeže. „Společně s předsedou představenstva FK Teplice panem Pavlem Šedlbauerem jsme podepsali Memorandum o vzájemné spolupráci mezi Statutárním městem Teplice a FK Teplice. Podpora sportu a volnočasových aktivit mládeže zůstává i nadále prioritou našeho města,“ sdělil primátor města Hynek Hanza.

Za FK Teplice podepsal memorandum předseda představenstva Pavel Šedlbauer. „Chodí k nám hrát čtyři sta dětí, takže jsem rád, že se nám podařilo dohodnout s městem, za podpory pana primátora a za odsouhlasení zastupitelstva, navýšení prostředků zhruba o milion korun oproti předchozím letům,“ řekl Pavel Šedlbauer. Podle něj je to ale stále méně, než dostávají jiné kluby od měst. „Já  oceňuji to, že současné vedení města, je ochotné se více bavit o podpoře sportu, než to bylo dříve,“ dodal.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*