Fotbalista Král přestoupil do Slavie, hostovat přichází Kuchta

  •  

Teplický stoper Alex Král přestupuje do pražské Slavie, po jednáních mezi oběma kluby došlo k potvrzení přestupu mladého obránce, který už odcestoval se Slavií na soustředění.

Právě ze Slavie Král před necelými dvěma lety do Teplic přišel, nyní se do týmu sešívaných opět vrací. Král za dva roky odehrál za Teplice 43 ligových utkání, ve kterých se postupně vypracoval v jednu z opor základní sestavy. V letošní sezóně nastoupil do sedmnácti zápasů. Opačným směrem do Teplic zamířil na hostování na rok a půl útočník Jan Kuchta.

„Měli jsme s trenérem o tohoto útočníka velký zájem a jsme moc rádi, že se ho podařilo získat, protože měl několik dalších nabídek. Věříme, že se mu bude u nás dařit,“ říká k příchodu útočníka sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Kuchta během podzimu hostoval v týmu Slovácka, kde odehrál čtrnáct ligových a dva pohárové zápasy, v nichž zaznamenal pět branek a dvě gólové asistence. Jaro 2018 absolvoval na Žižkově a zde ve dvanácti utkáních vstřelil čtyři branky a na dalších pět přihrál. Pravidelně je součástí reprezentačních výběrů, naposledy nastupoval za tým do jednadvaceti let, předtím také za reprezentační dvacítku, devatenáctku a také osmnáctku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*