FK Teplice esports se zúčastní charitativního turnaje

  •  

Esportový tým Entropiq zorganizoval charitativní turnaj ve hře FIFA 20 na pomoc boji proti Covid-19. Už tento čtvrtek se uskuteční charitativní FIFA turnaj, ve kterém se představí pět špičkových domácích hráčů. Turnaje se zúčastní kromě Teplic i hráči Sparty, Plzně, tým Entropiq a také organizace Sampi.

Sportovat se lze i z pohodlí domova. Pro tento případ je připraven Entropiq Charity FIFA Cup. O jakou akci přesně jde, přiblížil manažer esport sekce Štefan Šraga. „Oslovil nás Entropiq s možností hrát charitativní virtuální turnaj. Neváhal jsem samozřejmě ani vteřinu, jde totiž o charitativní záležitost a v těchto těžkých časech je potřeba si pomáhat. Netřeba zmiňovat, že nikdo z nás, ani všech, co se na tomto projektu podílí, si nenárokuje honorář a celá částka bude věnovaná infekčnímu oddělení FN Bulovka,“ vysvětluje Šraga.

Bude to turnaj nabitý skvělými FIFA hráči. Přispět může každý a to příspěvkem na streamu, který startuje tento čtvrtek od 17:00 hodin. Organizace  díky svým partnerů garantuje klinice infekčních, parazitárních a tropických nemocí Nemocnice Na Bulovce minimálně 100 tisíc korun.

Zajímavostí turnaje je také první utkání Serona proti „svým“. „Poprvé od doby, co se zařídil přestup Serona do Sampi budeme hrát proti sobě a bude to dokonce zahajující zápas turnaje! Pro obě strany to bude hodně těžké, ať vyhraje ten lepší! Na hřišti už jsme soupeři, ale v realitě jsme velcí kamarádi a nějaký turnaj nás nerozdělí. V tomto zápase budu tedy asi nestranný,“ usmívá se Šraga.

Každý tým nominoval jednoho hráče, důvěru Štefana Šragy získal pro tento turnaj Martin „dalas94“ Vujtík. „Patří mezi nejlepší hráče u nás a já věřím, že předvede dobrý výkon,“ dodává Šraga. Celý turnaj bude možné sledovat živě na twitch.tv/entropiqteam.

Pro více informací sledujte sociální sítě teplického fotbalového klubu, kde budou informace o průběhu turnaje i dalších akcích, které na teplický esportový tým čekají. „V době nucené sportovní pauzy jsme rádi, že se mohou naši fanoušci živě podívat alespoň na nějakou sportovní zábavu, která navíc přispěje na dobrou věc,“ pochvaluje si manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*