DOPORUČUJEME: Podzimní akce v botanické

  •  

Botanická zahrada stojí za návštěvu i na podzim. V současné době zde probíhá ve skleníku Tropicana výstava Día de los Muertos. Aby výstava dostatečně vynikla, a vy jste si mohli prohlídku vychutnat při svitu svíček, byla prodloužena ve dnech 27. až 30. října prohlídková doba do 19:00 hodin.

Nejen pro děti je připravena víkendová akce Podzimní tvořivé dny. „Chcete si vyrobit originální přírodní dekoraci pro podzimní výzdobu vašeho domu? Ozdobit si kapustu podle vytvořeného vzoru a zapojit děti do kreativní práce? Jestli ano, tak přijďte o víkendu 30. a 31. října do botanické,“ zve všechny ředitel zahrady Petr Šíla.

Dobrou zprávou je, že uplynulou sobotu padl v teplické botanické zahradě návštěvnický rekord. Za jediný den ji navštívilo přesně 430 osob. „Je vidět, že se práce našich zaměstnanců návštěvníkům líbí a posílají k nám své známé. Děkuji každému zaměstnanci za každodenní činnosti v naší zahradě,“ řekl ředitel zahrady a dodal, že doposud nejvyšší návštěvnost byla 320 osob na konci května.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*