DOPORUČUJEME: Do Dubí na slavnosti

Foto: Petr Putz/davidkoller.cz
  •  

Dneškem startují Dubské slavnosti. Třídenní oslavy města Dubí začnou v 17:00 hodin slavnostními fanfárami v dubském kostele Panny Marie. Po úvodu se všem návštěvníků představí vokální skupina Fragile.

Sobotní program je ve znamení cibuláku. V areálu porcelánky se můžete těšit na den otevřených dveří nebo porcelánové trhy. To vše od 8:00 do 17:00 hodin. Pro děti je před porcelánkou od 10:00 hodin připraveno dopoledne s Divadlem V Pytli Petra Stolaře.

Hlavní program Dubských slavností začíná v sobotu v 13:00 ve sportovním areálu v Dubí 2 koncertem skupiny Těla, pak následují Hamleti, po nich Miro Žbirka a Janek Ledecký s kapelami. Celý den zakončí skupina Queenie.

Neděle začíná v kostele Panny Marie, od 10:30 se tu bude konat slavnostní mše. V 11:00 odstartuje IX. závod historických vozidel O pohár starosty města Dubí. Auta vyjíždí od Domu porcelánu s modrou krví.

Hlavní program začíná zase v 13:00 ve sportovním areálu v Dubí 2. Zahrají František Nedvěd a Tiebreak, od 15:00 hodin se představí Honza Křížek se svojí skupinou a v 17:00 celé slavnosti ukončí koncertem David Koller.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*