Děti z duchcovského domova zvou do velikonočního obchůdku

  •  

Děti z Dětského domova v Duchcově opět nabídnou vlastnoručně vyrobené dárky a dekorace v charitativním projektu Obchůdky s Albertem. Svůj obchůdek otevřou v sobotu 25. března v teplické prodejně Hypermarket Albert v ulici Srbická. Děti z Dětského domova v Duchcově se na Obchůdky s Albertem důkladně připravovaly, po mnoho týdnů vyráběly pro zákazníky dekorační předměty, jako jsou barevné kraslice, velikonoční věnce, zvířátka z přírodních materiálů, svíčky s jarními motivy, ozdobné lžičky a hrníčky.

„Na Obchůdky se připravujeme již několik týdnů a před startem akce vše pečlivě dolaďujeme. Děti se opravdu s nadšením pustily do tvoření a výsledkem jejich tvůrčí práce jsou krásné velikonoční dekorace z rozličných materiálů, jako je vlna, seno, sádra, dřevo, korálky, fimo hmota. Letos jsou našimi favority pro prodej velikonoční věnce a zvířátka z přírodních materiálů, ale určitě potěší i velikonoční kraslice, ozdobné lžičky a hrnečky či výrobky z korálků,“ říká Blanka Stádníková, ředitelka Dětského domova v Duchcově.

Podpořit snahu a zručnost malých obchodníků může každý už během nadcházejícího víkendu. Výdělek děti plánují využít na společné aktivity v domově, výlety, zájmové aktivity, zážitkové programy a také na pořízení materiálu na další tvoření.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*