Derby s Ústím přispěje na dobrou věc

ilustr. obr.
  •  

Už v sobotu se teplický tým představí poprvé v zimní přípravě v přátelském utkání. Na umělé trávě na Stínadlech se od 11:00 utká s FK Ústí nad Labem, tedy sedmým týmem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Fanouškům žlutomodrých se poprvé představí také testovaný brankář Jasko Keranović, který by měl v tomto utkání nastoupit.

Sobotní derby se ponese v duchu boje proti zákeřné nemoci, která postihla bývalého gólmana „zlaté éry“ Army Radima Nováka, v současnosti trenéra teplické klubové akademie. Ten bojuje s rakovinou slinivky, oba týmy se proto dohodly, že při vstupu na zápas budou fanoušci přispívat právě na podporu léčby příspěvkem 50 Kč. Pokud někdo bude chtít přispět vyšší částkou, tak bude moci.

„Radimovi věnujeme kompletní výtěžek. Onemocněl rakovinou slinivky, speciální léčba, kterou absolvuje, bude nákladná. Všechny nás zpráva o jeho nemoci zasáhla, proto jsme se rozhodli mu pomoct, uvažujeme i o jiných formách podpory. Pokud někdo bude chtít, může v sobotu přispět i vyšší částkou. Věříme, že si na Stínadla najde cestu co nejvíce lidí, kteří Radima podpoří,“ doufá manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*