Den otevřených dveří UJEP v novém kabátě

  •  

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem pořádá 25. ledna Den otevřených dveří. Uchazečům o studium budou na fakultách poskytnuty veškeré informace týkající se přijímacího řízení pro rok 2018/2019.

Každá fakulta organizuje Den otevřených dveří samostatně ve svých prostorách. Kromě faktické návštěvy UJEP má uchazeč k dispozici pro svoje rozhodování také zbrusu nový web pro uchazeče. Letošní Den otevřených dveří promuje a uvádí nová kampaň Univerzita severu. Ta představuje realistický a zároveň originální pohled na studium na ústecké univerzitě.

„Cílem kampaně bylo nabourat zažitou představu o našem kraji, která byla podle šetření mezi potencionálními uchazeči jedním z hlavních faktorů negativně ovlivňujících rozhodování o místě budoucího studia. V kampani se snažíme ukázat, kým opravdu jsme. Kromě jizev po těžbě a průmyslu je v našem kraji řada unikátních přírodních lokalit, na které se jezdí dívat lidé z celého světa,“ říká vedoucí oddělení marketingu a propagace Michal Červenka.

Kampaň Univerzita severu je ve své internetové verzi www.univerzitaseveru.cz zároveň novými webovými stránkami pro uchazeče o studium.

„Snažíme se zároveň, aby se u nás nikdo necítil ztracený a aby se měl vždycky na koho obrátit. A konečně taky podporujeme společenské, sportovní a kulturní vyžití studentů, protože jen v knihovnách a laboratořích se žít nedá. Svá nejlepší léta na UJEP určitě nestrávíte odtrženi od reality,“ upřesňuje rektor UJEP Martin Balej.

„Úzká spolupráce a propojení univerzity s Ústeckým krajem dává studentům a vysokoškolským učitelům možnost být v kontaktu s praxí Univerzita tak poskytuje trhu práce absolventy, kteří jsou vybaveni znalostmi a dovednostmi pro reálný život,“ chválí vztahy regionu a univerzity hejtman Oldřich Bubeníček.

Místo a čas konání Dne otevřených dveří na fakultách UJEP:

Fakulta sociálně ekonomická (Moskevská 54) – 9:00–11:00, 13:00–15:00

Fakulta umění a designu (Pasteurova 9) – 10:00–14:00

Fakulta strojního inženýrství (Pasteurova 7) – 9:00–13:00

Fakulta zdravotnických studií (Velká Hradební 13) – 9:00–16:00

Fakulta životního prostředí (Králova výšina 7) – 9:00, 11:00, 13:00

Filozofická fakulta (Pasteurova 13) – 8:30–12:00

Pedagogická fakulta (České mládeže 8) – 9:00–14:00

Přírodovědecká fakulta (České mládeže 8) – 9:00–14:00


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*