Demolice bílinských kasáren byla zahájena

  •  

Společnost JTH zahájila demolici kasáren v Bílině. Slavnostního zahájení demolice objektu se zúčastnili generální ředitel JTH Jaroslav Třešňák, starosta Bíliny a hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, místostarostka Bíliny Zuzana Bařtipánová  a další hosté.

„Náš projekt počítá s právě zahájenou demolicí stávajících objektů, vyrovnáním terénu a výstavbou dvou samostatných budov. Ty budou sloužit především jako skladové a administrativní části a zázemím pro zaměstnance. Záměr je orientovaný na skladové plochy, což nezvýší hluk ani prašnost v okolí. Zásobování skladových hal bude probíhat zevnitř areálu na vlastním zásobovacím dvoře. Přístupy do areálu budou dva. Hlavní vjezd a výjezd bude ve východní části z ulice Radovesická a bude sloužit především pro nákladní dopravu a jako příjezdová komunikace do přilehlého areálu sběrného dvora. Druhý vjezd a výjezd bude z ulice Teplická. Podle našich zkušeností toto řešení považujeme za nutné a bezpečné z hlediska provozu areálu. Vzniknou zde potřebné parkovací plochy pro osobní vozidla zaměstnanců a odstavné plochy pro zásobování. Areál bude oplocený a hlídaný,“ řekl generální ředitel skupiny JTH Jaroslav Třešňák.

Výstavba skladových hal počítá s vytvořením minimálně 50 nových pracovních míst. Vybudováním skladových hal vzniknou i další pracovní místa ve firmách, které budou zajišťovat servis a obsluhu zařízení v areálu.

„Preferovat budeme zaměstnance z Bíliny a okolí. Kromě administrativních pracovníků bude velká poptávka po takových profesích jako vrátný, manipulační dělníci, řidiči a obsluha vysokozdvižných vozíků, údržbáři, baliči atd,“ uvedl mluvčí JTH Karel Schön.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*