Cyklozávod Milada startuje už v sobotu

  •  

Tradiční Cyklozávod Milada, bude v odloženém termínu netradičně uzavírat sportovní seriál Milada Tour. V sobotu 15. srpna proběhne již 13. ročník. Na závodníky čeká hned několik novinek.

„Poprvé v historii dostanou všichni cyklisté ihned po dojezdu do cíle unikátní kovovou medaili. Velkou změnou je také přesun zázemí z Roudníků do Moto Areálu Chabařovice. Trasy doznaly pouze menších změn a jejich délka zůstává na 50 km a 25 km pro dospělé bikery,“ říká za pořadatele Zuzka Kotěšovcová.

Nebudou chybět populární dětské či rodinné závody. Hlavně děti si přijdou na své. Kromě medailí dostanou v rámci startovného i funkční tričko, startovní balíček a v rámci vyhlašování dětských kategorií má většina dětí šanci získat pěkné ceny.

Chybět nebude dětský koutek, kde všem závodníkům zdarma pohlídá děti proškolený pedagogický personál. Nebude chybět malování na obličej, dětské hry i soutěže o hodnotné ceny. Nově se můžete nechat zdarma vyfotit ve fotokoutku, doplnit energii ve stánku Pivovaru Velké Březno či v Osvěžírně. Zajímavá bude prezentace města Ústí nad Labem, spolu s týmem silniční bezpečnosti, kde si můžete vyzkoušet třeba kolo štěstí nebo „opilé brýle“.

„Velkým lákadlem bude účast několikanásobného paralympijského cyklisty Jiřího Ježka, který bude mít autogramiádu ve stanu VoZP a s velkou pravděpodobností se postaví i na start závodu. Určitě znovu perfektní bude biketrail show od Tomáše Eibla,“ dodává ještě Zuzka Kotěšovcová.

Po samotném vyhlášení absolutních vítězů Cyklozávodu proběhne i slavnostní vyhlášení celého letošního ročníku Milada Tour, kde budou dekorováni nejlepší jednotlivci a týmy, kteří obdrží hodnotné ceny a premiérově i prize money.

Online registrace končí ve čtvrtek 13. srpna o půlnoci. Pak je možné se registrovat i na místě v den akce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*