Chystá se na seniory i SuperStar

  •  

Čerstvě plnoletý mladík, kterého díky koncertům pod okny seniorů během loňské jarní vlny pandemie koronaviru znalo ze sociálních sítí snad celé Teplicko, nezahálí. Libor Schlenz se přihlásil do televizní show Superstar a chystá další koncert pro seniory.

Co v nejbližší době chystáte?

Teď především připravuji koncert pod okny pro Seniorcentrum Pohoda Dubí. Plánuji ho udělat někdy v termínu od 26. do 29. června. Zazpívám několik českých písní od Karla Gotta nebo Václava Neckáře a dalších.

Těch koncertů plánujete více?

Je to jediný koncert pod okny pro seniory tento rok. Dubské senior centrum jsem si vybral, protože se mi líbí, jak připravují pro seniory bohatý program a pečují o ně s láskou. Zpíval jsem tam i minulé jaro a moc se mi tam líbilo.

Takže je to takový koncert za odměnu?

Přesně, koncert si zaslouží nejen senioři, ale také ošetřovatelé, na které se bohužel často zapomíná. Seniorcentrum Pohoda funguje na jedničku s hvězdičkou.

A jaké máte plány do budoucna?

Je toho opravdu hodně, koncerty v Karlových Varech, zpívání na svatbách a dalších soukromých a společenských akcích. Lidé si mě mohou objednat. Prozradit můžu například i to, že jsem se přihlásil do soutěže SuperStar, ve které mě diváci mohou spatřit už na konci léta.

 

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*