Březnový program klubu TepJazz

  •  

Prostory Jazz Clubu v prostorách teplického zámku převzal od února spolek Malá Paříž, který zde pod názvem TepJazz pokračuje s nabídkou alternativních hudebních a kulturních vystoupení. Kromě toho zavádí i dopolední představení pro děti i dospělé. Vstupenky si můžete rezervovat emailem na rezervace@tepjazz.cz. Sledujte Facebook a Instagram – TepJazz club nebo webové stránky www.tepjazz.cz.

Program březen 2023:

4.3. / Sobota / 80 Kč

od 10.00 hod.

DIVADLO KRABICE TEPLICE / „Kde je ten ježek“

Populární teplické divadlo o dvou hercích.

od 15.00 hod. / 80 Kč

DIVADLO KRABICE TEPLICE / „Mrkvomen“

Zřejmě nejslavnější hra teplického divadla pro děti i dospělé.

4.3. / Sobota / od 20.00 hod. / 200 Kč

MARTIN RUFER PRAGUE TRIO

je nové uskupení kolem klavíristy a skladatele Martina Rufera, původem mosteckého rodáka. Jeho styl je charakteristický pro svou živelnost a energické vlivy bigbeatu. Tentokrát si ke spolupráci přizval kolegy z pražské „ježkárny“. Na koncertě zazní také autorská tvorba. Účinkují: Martin Rufer (klavír), Jan Svorník (basa), Martin Kout (bicí).

11.3. / Sobota / od 20.00 hod. / 300 Kč

FRANTIŠEK KOP QUARTET

Stálice české jazzové scény vznikla v r. 1995. Uskupením prošla řada předních českých jazzmanů (Jaromír Honzák, Peter Binder, Jan Knop, Robert Bazar a další.) František Kop Quartet se nevyhýbá zavedeným jazzovým standardům od předních světových jmen, u publika jsou ale oblíbení i díky vlastní tvorbě, významně poznamenanou pianistou Petrem Maláskem. Zahrají ve složení František Kop (saxofony). Petr Malásek (klavír), Martin Lehký (basová kytara), Pavel Bady Zbořil (bicí)

14.3. / Úterý / od 17.30 hod. / KONCERT ZUŠ TEPLICE / bez vstupného

15.3. / Středa / od 17.30 hod. / KONCERT ZUŠ TEPLICE / bez vstupného

17.3. / Pátek / od 19.00 hod. / 200 Kč

LEPŠÍ VEČER PRO AKTIVITY NADOHLED Z.S.

Sympatická organizace, která svou energii věnuje volnočasovým aktivitám pro děti potřebuje zakoupit velké teepee pro děti. Takové, do kterého by se vešly všechny. Rozhodli jsme se pomoci. Můžete se těšit na výjimečný Lepší večer se zajímavými hosty. Tradiční aktéry Lepších večerů vystřídají např. zpěvačka Nina Radnická s pianistou Vítkem Kojzarem a saxofonistou Michaelem Šporclem. Celý výtěžek ze vstupného bude věnován na nákup teepee.

18.3. / Sobota / od 10.00 hod. / od 15.00 hod. / 80 Kč

ŠTĚPÁNČINO DIVADÉLKO

O namyšleném Koblížkovi /Maňáskové divadlo pro malé diváky.

18.3. / Sobota / od 20.00 hod. / 150 Kč

JULA BAROŠ A ONDATRY

Přední český jazzový trumpetista a pedagog Jula Baroš zahraje se svými studenty z teplické konzervatoře. Právě na místní konzervatoři vzniklo hudební uskupení Ondatry. Přijďte podpořit mladé talentované muzikanty!

19.3. / Neděle / od 19.00 hod. / 200 Kč

NA ZÁMKU S MARKÉTOU HRUBEŠOVOU

Talk-show Antonína Moravce tentokrát přivítá herečku, která svou krásou uhranula celé generace diváků. Markéta je navíc moc milý člověk, ráda se směje a krom hereckého talentu disponuje i obdivuhodnými kuchařskými dovednostmi. Zkrátka je to člověk, který si svůj život užívá a svou pozitivní energii dovede přenést i na ostatní. Pořad, jehož dramaturgii určují svými dotazy i sami diváci.

25.3. / Sobota / od 20.00 hod. / 150 Kč

DER ŠENSTER GOB A LEA KALISCH (USA)

Židovská zpěvačka, skladatelka a producentka narozená ve Švýcarsku a žijící v New Yorku. Přijela za svými kamarády z Der Šenster Gob a odehraje s nimi v Čechách 3 koncerty – v Praze, v Brně a v Teplicích. Romská, židovská a východoevropská lidová hudba v aranžích jazzu a gypsy swingu.

31.3. / PÁTEK / od 19.00 hod. / 120 Kč

TETY U PIÁNA ANEB MOJE ÚŽASNÉ PŘÍTELKYNĚ

Osobitý, energický, poetický a veskrze profesionální. Takový je koncertní program sdružení muzikantek, které přednesou šansony i písně z oblasti popu, jazzu a i několik vlastních skladeb. Hrají a zpívají: Pavla Wasser, Mařenka Červová, Heda Trejtnarová, Marcela Kithiczka Koutková, Jarmila Šanson Valentová a Hana Dončevová. Večerem provází Eva Pecková Stieberová.

Pozvánka na duben 2023:

1.4. / JAMES HARRIES (UK) / koncertní turné k novému albu HIRAETH / 250 Kč

14.4. / THE CHILKATS (DE) / jump blues/swing / respektovaný kvartet z Hamburgu / 250 Kč

15.4. / DANIELA PACOVSKÁ A LH BAND – okouzlující zpěv Daniely a brilantní piáno Luďka Havla / 150 Kč

22.4. / VNITRUBLOK / křest debutového CD Alžběty Dudové a její kapely / 150 Kč

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*