Bezpečně do školy…

  •  

Reflexní batůžek s překvapením zpříjemnil prvňáčkům vstup do školy. Prvňáčci dostali balíček, který obsahuje nejen praktický batůžek s reflexním pruhem, reflexní přívěsek nebo pásku na ruku, ale také učebnici pro prvňáčky Ferdova autoškola od Besipu nebo dopravní pexeso a omalovánky či rozvrhy hodin.

„Věříme, že balíček distribuovaný všem prvňáčkům napomůže jejich větší bezpečnosti při pravidelné cestě do školy a zpestří jim první dny ve školních lavicích,“ říkají organizátoři. Na letošním projektu spolupracovala i dopravní policie a Besip.

Informační a osvětová kampaň Bezpečně do školy, má za cíl upozornit řidiče na začátek školního roku a vyzvat je k větší opatrnosti, a zároveň všem prvňáčkům v Ústeckém kraji věnovat bezpečnostní balíček a připomenout tak bezpečná pravidla chování v silničním provozu. Do kampaně se zapojil Ústecký kraj ve spolupráci s Hitrádiem FM

„Jsme rádi, že společně s Ústeckým krajem můžeme udělat něco smysluplného pro zvýšení bezpečnosti nejmenších dětí na silnicích. Kromě dárků s reflexními prvky a vzdělávacími tiskovinami vysíláme v rádiu masivní kampaň, kde vyzýváme řidiče, aby zpomalili a věnovali se řízení a ne například svému mobilu,“ uvádí Lukáš Nádvorník z pořádající agentury Media Park.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*