Benefiční online koncert „Hrajeme pro 20 ZOO“

  •  

Unikátní streamovaný online koncert formou OpenAir proběhne na zahradě Kulturního střediska Lidové sady, které je součástí Zoologické zahrady Liberec. Diváci tak ocitnou nejen na koncertě plném skvělých interpretů, jako jsou No Name, Rybičky 48, Dan Bárta, MIG21, Jakub Děkan, Denoi, LinaKaro a Igor Orozovič s kapelou, ale i v příjemném a vzdušném prostředí, aniž by opustili své domovy. Moderátorem akce bude Libor Bouček a program bude kromě hudebních vystoupení zahrnovat i zajímavé rozhovory a krátké virtuální prohlídky zapojených zoo.

Online benefiční koncert pod názvem “Hrajeme pro 20 ZOO” na podporu 20 zoologických zahrad sdružených v Unii českých a slovenských zoologických zahrad, které se z důvodu několikaměsíční povinné uzávěry ocitly v kritické ekonomické situaci, se uskuteční neděli 9. května od 17:00 hodin.

Online vysílání proběhne na portálu Ticketstream.cz, kde byl již zahájen i předprodej vstupenek. Cílem této dobročinné akce je vybrat finanční prostředky a pomoci zoologickým zahradám minimalizovat dopad vládních opatření souvisejících s pandemií onemocnění covid-19.

Koupí vstupenky si diváci užijí nejen hudební odpoledne plné hvězd, ale též podpoří chod 20 zoologických zahrad v České a Slovenské republice. Přestože byly všechny zapojené zoologické zahrady v průběhu dubna opětovně otevřené, zdaleka to nevykompenzuje milionové ztráty způsobené déle než 200 dní trvající povinnou uzávěrou. Více informací na webových stránkách www.hrajemepro20zoo.eu, Facebook – Hrajeme pro 20 ZOO.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*